OBJEDNÁVKY JÍDEL NA TEL. ČÍSLE 731 131 982 NEBO EMAILU GASTRO@STARTRONIC.CZ

Česká kuchyně Ostrava - Rozvoz jídel

Pokud si chcete objednat obědy poprvé, kontaktujte nás nejdříve telefonicky nebo emailem - dohodneme termín, hodinu dodání jídla a uložíme si Vaši adresu a spojení na Vás. Pak si jednoduše začátkem týdne stáhnete a uložíte týdenní JÍDELNÍ LÍSTEK NA PŘÍŠTÍ TÝDEN, vyplníte požadovaná množství a druhy jídel na příslušné dny přímo do jídelníčku nebo zaslané tabulky (ta Vám dokáže spočítat platby jednotlivých spolupracovníků) a  odešlete z našich stránek JÍDELNÍ LÍSTEK NA AKTUÁLNÍ TÝDEN přímo k nám na adresu gastro@startronic.cz. Objednávky jídel do 18 hodin předcházejícího dne. Zrušení objednávky je samozřejmě také možné.

OBJEDNÁVKY JÍDEL NA TEL. ČÍSLE 731 131 982 NEBO  EMAILU GASTRO@STARTRONIC.CZ

Rozvážka je plně v naší režii - Vy platíte pouze dodaná jídla. Rozvoz jídel probíhá od 6 do 12 hod. (dle trasy, do které budete zařazeni). Každý den s Vámi bude v kontaktu při předání jídel náš obchodní zástupce, kterému můžete sdělit svá přání a podněty, nebo jednoduše napište přímo z našeho webu.

Náš systém rozvozu jídel je kompletně nenáročný na jakýkoli prostor pro stravování, výdejnu a výdejní personál. Je možné jej použít prakticky ve všech podmínkách, v jakýchkoli provozech - obědy dodáváme v plastových miskách chráněných fólií.

Všechna jídla mají svoji finanční hodnotu - každé jídlo se připravuje z jiných surovin různých cen, netvoříme „průměrné ceny" za menu jako ostatní, ale zaplatíte jen přesně kalkulovanou hodnotu jídla. Každý den budete mít možnost vybrat si minimálně z šesti druhů jídel a dvou salátů jako hlavního jídla.

Při odběru 3 a méně porcí, poplatek za dopravu 19,-. Při odběru nad 3 porce, rozvoz zdarma.

UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY

Veškerý sortiment, který zakoupíte v této provozovně, může obsahovat tyto alergeny: LEPEK, KORÝŠI, VEJCE, RYBY, JÁDRA PODZEMNICE OLEJNÉ, SÓJOVÉ BOBY, MLÉKO, SKOŘÁPKOVÉ PLODY, CELER, HOŘČICE, SEZAMOVÉ SEMÍNKO, OXID SYŘIČITÝ A SYŘIČITANY, VLČÍ BOB, MĚKKÝŠI. V případě, že jste alergičtí na kterýkoliv prvek výše uvedený, nedoporučujeme Vám tento sortiment konzumovat.

PÁR ZÁSAD PRO SPRÁVNÝ VÝSLEDEK

Práce s balenými pokrmy není vůbec složitá. Fólii je třeba propíchnout. „Stačí pouze několik malých dírek, např. jedním píchnutím vidličkou," dává cenné rady odborník. Jídlo během ohřevu vytvoří páru, přetlak unikne dírkami, ale přirozená vlhkost produktu zůstane. Pokud by se strhla folie celá, může dojít k „vysušení" jídla. „V opačném případě - tedy pokud obsluha zapomene dírky do fólie udělat, může dojít k opaření při jejím otevírání po ohřátí." Pokud jsou jako příloha houskové knedlíky, stačí přidat na propíchaný díl s knedlíky pár kapek vody a knedlíky zůstanou vláčné jako z pařáku.

DODRŽOVÁNÍ VYHLÁŠKY 602/2006 Sb.

Řídíme se striktně vyhláškou o hygienických požadavcích na stravovací služby a o zásadách osobní a provozní hygieny při činnostech epidemiologicky závažných a sledujeme HACCP.

CO JE HACCP

Systém kritických bodů zajišťuje preventivní a systematický přístup k včasné identifikaci nebezpečí zdravotní závadnosti a k zamezení jeho vzniku. Důsledná aplikace výrazně snižuje nejen zdravotní rizika, ale i ekonomické ztráty ve výrobě. Systém kritických bodů je zaměřen na klíčové faktory, které ovlivňují bezpečnost a zdravotní nezávadnost potravin v celém potravinovém řetězci od zpracování suroviny až po prodej. Systém HACCP slouží k ovládání biologických, chemických nebo fyzikálních činitelů, které působí na potravinu a mohou porušit její závadnost.